Kociánka opět přijede za dětmi z naší školy!!!


Kamarádi z kapely Centra Kociánka s názvem HUSTEJ ROCK uspořádají společně s žáky ZŠ Staňkova Brno, zastoupené školním parlamentem, rockové zábavné odpoledne. Akce proběhne ve středu 25. května 2022 od 14,00 do 16,00 hodin na hřišti školy.

Součástí celého programu bude nejen koncert rockové kapely HUSTEJ ROCK, ale také společné sportovní soutěže pro zdravé a postižené děti.
Kamarádi z různým postižením z Centra Kociánka také žákům naší školy prakticky ukážou, jak může zdravé dítě pomoci postiženému kamarádovi.

Celé setkání naváže na řadu předchozích akcí, při kterých se setkávali a společně si pomáhali děti z naší školy a kamarádi z různým postižením z Kociánky. Tato setkání probíhala u nás ve škole a také v Centru Kociánka.

Pojďte si užít společné odpoledne. Těšíme se na vás na všechny!!!

Vzhůru Staňkova a Kociánka
Michael Svoboda