Výsledky Světové taneční soutěže a dálkařské show ve škole

Ve středu 23. 3. 2022 proběhla před zaplněnou tělocvičnou naší školy velká tradiční show s názvem Světová taneční soutěž. Všech 11 přihlášených tanečních skupin předvedlo super vystoupení doprovázené bouřlivým potleskem
a skandováním diváků.

Vítězové:
2. A a 9. A – sestry Ahmadzai – Love nwantiti
5. B – BFF – All we got
9. A – Muska Ahmadzai – Streets
třída 3. A – Vaca vaca

Součástí celého dopoledne byla také exhibiční show ve skoku do dálky z místa, které se zúčastnili nejlepší skokani 2. stupně. Ve fantastické atmosféře padl nový absolutní rekord školy. Postaral se o něj Ahmad Daaboul z 9. B výkonem 2,70 m.

Výsledky hoši:
1. Ahmad Daaboul 2,70 m
2. Pavlo Herasymyak 2,60 m
3. Ádám Baraté 2,45 m.

Výsledky dívky:
1. Tatenda Meki 2,10 m
2. Liliya Synogubyk a Zora Khodaboucusová obě 2,00 m

Paní ředitelka naší školy Mgr. Jana Hlaváčková a paní zástupkyně Mgr. Jitka Zábranská společně se všemi přítomnými dětmi pokřtily nové ozvučení tělocvičny, které pro nás vybrala a nainstalovala firma MPC Servis s.r.o.
Křest proběhl v rytmu tance a také naší společnou písničkou Vzhůru Staňkova.
Dokázali jsme takto realizovat vítězný projekt žáků školy v rámci 2. ročníku Participativního rozpočtu do škol, který dostal v hlasování všech žáků nejvíce hlasů. Děkujeme našemu městu Brnu.

Kompletní výsledky a také fotky z celého dopoledne najdete na webu školy v sekci Život ve škole.

Vzhůru Staňkova!!!

Michael Svoboda