Světová taneční soutěž
a křest nového ozvučení v tělocvičně

Ve středu 23. 3. 2022 od 8.55 hodin proběhne v tělocvičně naší školy velká tradiční show s názvem Světová taneční soutěž, do které se mohou zapojit všichni žáci naší školy. Tanečníci a tanečnice si samostatně (trošku za pomoci paní učitelky/učitele) připravují svoje taneční vystoupení.

Zároveň při této příležitosti pokřtíme skvělé nové ozvučení tělocvičny, které pro nás vybrala a nainstalovala firma MPC Servis s.r.o. Moc děkujeme panu Martinovi Pištělákovi a jeho spolupracovníkům, ozvučení je mega hustý.
Dokázali jsme takto realizovat vítězný projekt žáků školy v rámci 2. ročníku Participativního rozpočtu do škol, který dostal v hlasování všech žáků nejvíce hlasů. Děkujeme našemu městu Brnu.

Ozvučení si budeme užívat v hodinách TV a také při řadě soutěží u nás ve škole.
Vzhůru Staňkova!!!

Michael Svoboda