Slavnostní přivítání prvňáčků na ZŠ Staňkova – 4. 9. 2023

V pondělí 4. září 2023 byl slavnostně zahájen nový školní rok 2023/2024 uvítáním prvňáčků do naší školy. Při této příležitosti nás navštívila primátorka města Brna JUDr. Markéta Vaňková, starostka městské části Brn⁠⁠o-Královo Pole
Ing. Andrea Pazderová a další zástupci města Brna.

V tělocvičně, kde přivítání probíhalo, vládla sváteční atmosféra. Všichni se oblékli do slavnostního; i sál byl nádherně vyzdoben. Děti s napětím očekávaly, jaké to bude být školákem, a rodiče byly hrdí na to, že už mají prvňáčka. Uvítání prvňáčků bylo zahájeno projevem naší paní ředitelky a zástupců města Brna. Posléze byly děti pasovány rytířem na školáka a byl jim předán pamětní list a dárek. Všechny děti sklidily veliký potlesk a na tvářích dětí i rodičů se objevil úsměv. Začal nový školní rok.

Do nového školního roku tak přejeme dětem mnoho úspěchů při učení a doufáme, že se všem bude na naší škole líbit.