Milí žáci,
dnes startuje na naší škole sportování v hodinách TV a také tréninky v rámci hodin TV na spoustu školních soutěží a turnajů 2021/2022. Čeká nás mega zábava – příprava, soutěže a turnaje v míčových sportech – ve vybíjené, fotbalu, florbalu, basketu, házené, přehazované, ale také soutěže ve šplhu na tyči, ve skoku dalekém z místa – Čertovské skákání a v atletice. Jako bonbónek – Novoroční Světový běh a Světová taneční soutěž.

Podívej se na náš nový školní web do sekce – Život ve škole – Sport na naší škole, kde najdeš propozice k soutěžím, ale také spoustu sportovních aktualit a informací. Například reprezentanty školy, rekordní listiny, videa – cvičení s vlastní váhou, sekci sport a zdraví, výběry z pravidel sportů nebo také zábavné sportovní kvízy.

Věřím, že v tomto školním roce budeme ve škole v hodinách TV naplno sportovat a pořádně si vše užijeme.

Michael Svoboda